Yhteystiedot

 

Yhteystiedot


Lounais-Suomen Lihastautiyhdistys ry

Pankkiyhteys

  • Turun osuuspankki / FI28 5710 0420 1477 87
  • BIC: OKOYFIHH

Toimistolla myynnissä

  • Liukulakanoita jäsenille hintaan 20e/kpl, muille 27e/kpl.  Vielä muutama jäljellä!
  • toimistolla myynnissä adresseja suruun ja iloon tekstillä tai
    ilman hintaan 7 €/jäsen ja muille 10 €/kpl.

Toiminnanjohtaja

  • Sirke Salmela   sirke.salmela@lsly.fi   puh. 041 456 7071

Toiminnansuunnittelu, jäsenasiat ja kotisivujen päivittäminen

  • Petri Lindell    jasenasiat@lsly.fi   puh. 050 9133 517

 Talousvastaava

  • Ulla-Maija Lind  ulla-maija.lind@lsly.fi  puh. 040 703 3701

Liikuntavastaava

  • Antti Virta  puh. 0407438489

Nuorisovastaava ja Lihastautiliiton nuorisotoimikunnan pj

  • Jasmin Toropainen jasmin.toropainen@lsly.fi

Järjestösuunnittelija

  • Tarja Vasama  tarja.vasama@lsly.fi  puh. 044 341 2006

ALS-vertaistuki itse sairastavat ja omaiset

  • Sinikka Sokero (myös Turun seudun ryhmätoiminta)  sinikka.sokero@gmail.com  puh. 040 012 8921
  • Satakunnan vertaisryhmä Eija Helminen eijunposti@gmail.com

Satakunnan (Rauma ja Pori) vertaisryhmien vetäjä

Loimaan ja Salon vertaisryhmien vetäjä

Myotonia yhteyshenkilö

HMSN yhteyshenkilö

  • Aino Mäkinen puh. 040 740 5149

SPT- jalkapallo

  • Erik Lundell  e.lundell@wippies.fi   puh. 050 581 7280

Voit täydentää yhdistyksesi yhteystiedot vaikkapa tälle mallisivulle. Lomaketyökalu on kätevä yhteydenottoihin ja ilmoittautumisten keräämiseen - klikkaa muokkaa lomakkeen pudotusvalikosta ja tutki lisää!

Tiesitkö, että henkilötietolaki vaatii yhdistykseltäkin rekisteriselosteen? Rekisteriselosteesta tulee käydä ilmi rekisterinpitäjän yhteystiedot, mitä henkilötietoja käsitellään, tietojen käsittelyn tarkoitus ja suojauksen periaatteet. Katso tarkempia vinkkejä Yhdistystiedon Wikistä.


 

Ota yhteyttä